AKP Manavgat Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Kendiroğlu

Manavgat Gündem Sizin için Manavgat adaylarını tanıtıyor.Bu yazıda tanıttığımız aday AKP Manavgat ilçe Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Kendiroğlu...  
  Halil İbrahim Kendiroğlu Manavgat siyasetinin yetiştirdiği önemli siyasetçilerinden biri olarak adı hep duyuldu.MHP 'de uzun yıllar görev yapan Kendiroğlu 2 dönemlik Zeynel Şeol Başkanlığında İlçe Meclis Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.İşinde sürekli aktif bir grafik çizmesiyle çevresi tarafından takdir toplayan biri haline geldi.

   29 Mart 2009 yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte merkez sağın yetiştirdiği bu siyasetçinin ismi MHP ve AKP 'de başkan adayı olarak geçmeye başladı. Aile ve siyaset çevresinin görüşlerini alan Kendiroğlu sonun AKP'yi tercih ederek AKP'den Aday Adayı oldu. Ama işi o kadar da kolay değildi.Öyle ki iktidar Partisinin Manavgat'ta 6 tane daha aday adayı vardı. Eski ilçe başkanı Cemil Yiğit,Çolaklı Belediye başkanı Hasan Coşkun,MKM Sinemaları Sahibi Süleyman Öz gibi...


   Bu süreç içinde Manavgat Medyasında bazı kesimlerin Kendiroğlu'nun adaylığına çomak sokmak için bir hayli çaba sarf ettikleri gözlendi.

   AKP'de yapılan temayyül yoklamalarında ismi hep ön sıralarda çıktı.Adalet Bakanı ve  AKP Antalya Milletvekillerinin katılımıyla Manavgat Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılan Aday Adayları tanıtım toplantısında AKP tam bir gövde gösterisi yaptı.O toplantıda da öne çıkan yine Kendiroğlu ismiydi.

   En sonunda 11 Ocak günü Antalya Cam Piramit'te yapılan AKP aday tanıtım toplantısında Adalet ve Kalkınma Partisi Manavgat  Belediye Başkan Adayı'nın Halil İbrahim Kendiroğlu olduğu açıklandı.

   Halil İbrahim Kendiroğlu'nun Adaylığının açıklanmasıyla birlikte Manavgat'ta ta tam anlamıyla yer yerinden oynadı. Kendiroğlu'nun adaylık sürecinde hep karşısında olan Manavgat Medyasın'dan bazı gruplar bu seferde adaylığını hazmedemedikleri Kendiroğlu'na karşı tam bir karalama kampanyası başlattılar. Ancak bu haberler Manavgat Halkı tarafından pek de ilgi görmedi.

   Sonuç olarak AKP Manavgat'ta seçim yarışına geç ama güçlü olarak girdi. Merak edilen şimdiye dek hiç olmadığı kadar aktif olan Manavgat siyasetinde bu seçimden kimin zaferle çıkacağı...

Halil İbrahimKendiroğlu Resimleri
→Resimleri Büytmek İçin Üstlerine Tıklayınız


Bu haberde; Halil İbrahim Kendiroğlu,Halil İbrahim Kendiroğlu haberleri,Halil İbrahim Kendiroğlu kimdir,Manavgat Halil İbrahim Kendiroğlu,halil ibrahim kendiroğlu,halil ibrahim kendir oğlu,halil ibrahim kendiroğlu kimdir,halil ibrahim kendiroğlu biyorafisi,kendiroğlu öz geçmiş,manavgat akp adyları,manavgat adayları,manavgat seçim haberleri,manavgat son dakika haberleri,manavgat seçim anketi gibi konular işlenmiştir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !